Alışveriş merkezimiz her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
17 BURDA AVM

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 17 Burda AVM, 2015 yılında kapılarını ziyaretçilerine açmıstır. Esas 17 Burda AVM, 34 bin m2’lik kiralanabilir alanı, 111 magazası, 1000 araç kapasiteli otoparkı, 2400 m2’lik hipermarketi, 900 m2’lik elektronik marketi, 10.350 m2’lik anchor moda magazaları ile alısverişin en kapsamlı halini ziyaretçilerine sunmaktadır. Çanakkale’nin en büyük alısveris ve yasam merkezi olan Esas 17 Burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleri arasında gösterilen AMCP’nin organize ettiği MarCom ödülleri’nde ‘’Toria Sergisi ve Etkinlikleri’’ projesiyle 1 Platin ve 1 Altın ödülün sahibi olarak basarısını tescillemiştir. Marka karması, ferah mimarı yapısı, üniversiteye yakın konumu, benzersiz içeriklere sahip sosyal medya platformuyla öne çıkmaktadır. 8 salondan olusan sinema alanı ve bowling salonuyla 2015 yılından bu yana Çanakkalelilerin vazgeçilmez alısveris ve yaşam merkezi haline gelmiştir

ESAS GAYRİMENKUL

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.